Menu

Секрети використання  коркових дошок на кухні

Секрети використання коркових дошок на кухні

by Admin Admin, 28.01.2016

Кухня — одне з найважливіших місць в оселі кожного з нас. Щодня саме тут відбувається доволі творчий процес — приготування їжі. Саме тому так важливо аби все необхідне завжди було під рукою, та в той же час — нічого нам не заважало. Одним з функціональних та стильних доповнень вашої кухні може стати коркова дошка для записів. Таким чином, не треба спеціально писати рецепти до зошиту чи книжечки рецептів, ба навіть можна не перейматися, що можеш забути, чи загубити необхідний рецепт.

кухонна шафка

Як же розмістити цілу дошку на кухні? Найкраще рішення — прикріпити одну чи декілька дошок необхідного формату до внутрішньої поверхні дверей кухонної шафки. Це зовсім недорогий та швидкий варіант. Все, що знадобиться це коркові дошки невеличкого формату, клей, двосторонній скотч або маленькі гвіздочки. Додатковими аксесуарами можуть бути: канцелярські кнопки, булавки, та будь-що за допомогою чого можна кріпити записи на дошку.

2-cork-kitchen-recipe-board-i

Крім рецептів, які можна кріпити по декілька штук, використовуючи навіть один гвіздок, коркову дошку легко використовувати для записів зі списком продуктів, купонів на знижку, фото та іншого. Зручно, коли вся потрібна інформація завжди під рукою!

3-cabinet-door-recipe-message

Як бачите, прості та недорогі матеріали та 10-15 хвилин вашого часу — і у вас зявляється свій простір для зберігання необхідних дрібничок .

4-cabinet-pin-board-for-your-

Для того, щоб замовити коркові дошки індивідуального розміру – телефонуйте  за номерами: 

(050) 325-21-00
(067) 546-53-05
(093) 704-29-96


 Сподобалась стаття? Тисніть лайк, та читайте більше корисних та цікавих статей від Компанії ТСО!

No Comments


Будь ласка увійдіть до свого аккаунту