Menu

ТОП-5 гарячих трендів у інтер’єрах офісів

ТОП-5 гарячих трендів у інтер’єрах офісів

by Аня Чудная, 06.09.2016

 

У цьому році більшість компаній по всьому світу знаходяться у стані активної праці та розвитку. Зміни також торкнулись тенденцій у інтерєрах сучасних офісів – це крок у напрямку комфорта, багатофункційності та натхнення. Замість стандартних меблів та інших типових складових офісу, роботодавці впроваджують нові проекти з обладнання робочого простору. Головна їх ціль: створити найбільш приємні та комфортні умови для працівників, збільшити робочий запал колективу, тим самим посилюючи успіх компанії.

Серед основних тенденцій у світі інтерєру офісу можна виділити 5 головних трендів:

1. “Відкритий простір” як він є

Час окремих кабінетів та зачинених дверей минув. Відокремленість у межах офісу змінюється на робочий простір, де всі співпрацівники сидять поруч протягом дня. Добре организований “open space” сприяє кращій комунікації у колективі та зменшує рівень ізоляції. Це може бути стільниці упродовж стіни або овальний стіл. Головне — спільна взаємодія один з одним. Адже більш тісна сумісна робота добре впливає на загальну продуктивність підприємства. 

На думку експертів такий відкритий простір допомагає:

  • підвищити рівень комунікації у колективі

  • зменшити кількість зайвих етапів у роботі

  • оптимізувати та прискорити робочий процес.

1_1    Oktavilla workspace design interior photo on Vizeer.com    1_2

2. Багатофункційні простори

Розподіл офісних приміщень за призначенням — це дійсно має сенс. Але світові тенденції не залишаються на місці. Все більшу популярність набирають простори, які можна використовувати різним чином.

Замість типового конференц-залу, все більше компаній віддають перевагу невимушеному та затишному робочому простору. Ця частина офісу може бути використана для переговорів, створення нових проектів, презентацій, нарад та співбесід. Зменшення рівню “офіційності” дозволяє працівникам розкриватися, а гостям — відчувати себе комфортно.

2_1    2_2

3. Більше природи

Природні” акценти у робочому інтерєрі здобули популярність у офісах провідних компаній. Вони допомагають співпрацівникам розcлабитися, збільшують продуктивність їх праці та викликають приємні відчуття у відвідувачів.

Найпопулярніші “природні” акценти:

– “живі” стіни та перегородки;

– деревяні меблі та поверхні;

– бетонна або камяна підлога;

– рослини біля робочого місця;

– природне освітлення.

3_1    3_2    3_3

 4. Мобільність робочого місця

Безпровідні технології міцно увійшли у наше повсякденне життя. Це також торкнулось офісних приміщень. Працівники більше не повинні знаходитися увесь день на одному робочому місці. Вони можуть виконувати свої обов’язки у будь-якій вподобаній частині офісу.

Ось чому багато компаній створюють комфортні та затишні робочі простори, де працівники можуть знаходитися разом. Така невимушена атмосфера сприяє креативності та командоутворенню колективу.

4_1    4_2

5. Акуратність та мінімалізм 

Без сумніву, відсутність зайвого – це запорука акуратного та чистого офісу. Але тепер можна спостерігати крок уперед стосовно оздоблення робочого простору — без перекручених проводів, кабелів та великих зарядних пристроїв. Зараз можливо цільком приховати усе зайве та розширити межі естетики навколо.

5_1    5_3

Як бачимо, найпопулярніші тенденції у дизайні офісу в цьому році втілили у собі комфорт та натхнення до праціБільшість людей проводять на роботі значну частину свого життя. Робити цей час одночасно продуктивним та приємним — це ефективний інструмент у руках керівництва. Адже, щаслива людина робить своє діло старанно та з задоволенням.