Menu

Що таке фліпчарт? Його види та переваги

Що таке фліпчарт? Його види та переваги

by Аня Чудная, 23.06.2016

Фліпчарт – це популярний вид офісних дощок, своєрідний офісний мольберт. Він зручний та незамінний при проведенні конференцій, нарад, лекцій та презентацій (його також називають – «дошка на ніжках» або “дошка на тринозі”). Цей вид презентаційного обладнання створений для ефективної взаємодії доповідача зі слухачем.

Основна функція фліпчартів – запис важливих тез під час виступу або колективної роботи. У сучасних моделей таких дощок для презентацій зазвичай є:

  • Магнітно-маркерна або крейдова поверхня;

  • Конструкція, яку легко розкладати, складати та перевозити;

  • Можливість регулювання висоти;

  • Полиця для маркерів;

  • Плакатотримач;

  • Металеві або хромовані ніжки (або колеса);

  • Яскравий кольоровий профіль або вставки по кутах.

На поверхню фліпчарту легко лягає маркер, а для використання та догляду за ним достатньо декілька аксесуарів: магнітна губка або тканина з мікрофібри, спрей для маркерних поверхонь, магніти та інше за бажанням.


Види фліпчартів

Купити фліпчарт – правильне рішення для тих, кому потрібно встановити контакт з аудиторієюЕфективне сприйняття матеріалу слухачами важливе як на діловій нараді у офісі, так і на семінарі або тренінгу з великою кількістю учасників.

Наступне питання – як обрати фліпчартПознайомимося ближче з основними моделями:

– «Бюджет»;

– «Стандарт»;

– «Преміум»;

– «Модерн»;

– «Ексклюзив»;

– «Обертовий».

stand_miniflip-excl-colour (mini)modern-mini1flip_pov

Усі ці види фліпчартів – сучасні, зручні у використанні та мають свої переваги. Вони багатофункціональні, мобільні та не займають багато місця. Вам буде зручно демонструвати наочно важливу інформацію: тези, висновки, схеми, таблиці та інше. Отже, фліпчарт — інструмент лідерів. З ним ваша доповідь та презентація буде дійсно інформативною та яскравою.

Замовляйте фіпчарт вже сьогодні! Ми чекаємо на вас.