Menu

Офісні дошки — must have кожного офісу. Види та особливості

Офісні дошки — must have кожного офісу. Види та особливості

by Аня Чудная, 31.05.2016

Дошка для офісу — важливий елемент кожного сучасного підприємства та учбового закладу. Вона спрощує проведення ділових нарад, конференцій, семінарів та інших заходів, де важливе яскраве відображення інформації з метою її закріплення та привертання уваги аудиторії. Офісна дошка використовується для створення на ній різноманітних записів, малюнків, графіків та таблиць. Безперечна перевага дошок — зображення, яке можна міняти легко та швидко. Офісні дошки для презентацій компактні, ергономічні та прості в експлуатації.

Сьогодні кожна фірма чи організація може дозволити собі придбати дошку для офісу. Компанія ТСО у своєму інтернет-магазіні офісних дощок Office-Board надає покупцю велике різноманіття продукції. Моделі відрізняються дизайном, розмірами, поверхнею, їх призначенням та конструкцією. Лишається зробити останній крок — обрати відповідний варіант.

Види офісних дощок

Щоб обрати офісну дошку, яка найкраще підійде саме до вашого підприємтсва за стилем, функціональністю та буде оптимальна за вартістю, слід розглянути основні моделі дошок та їх особливості.

flip-excФліпчарти. Такі дошки на тринозі — найкраще рішення для вашої презентації. Зазвичай оснащені магнітно-маркерною поверхнею і мають кріплення для листів паперу великих форматів. Зручні своєю компактністю та мобільністю. Їх активно використовують для яскравого відображення важливих тез та схем під час доповіді.

 

 

 


marker_boardМаркерні дошки.
 Робоча поверхня цих офісних дошок — магнітно-маркерна, що робить їх ще більш функціональними. На них пишуть та малюють маркерами, а також кріплять магнітами папірці з важливою інформацією. Нанесені маркером дані легко стерти сухою губкою. Такі офісні дошки кріпляться на стіні. Колір поверхні як правило білий, що сприяє контрастному відображенню на ній маркера будь-якого кольору.

 

 

red3Скляні дошки. Яскравий та сучасний дизайн. Виконані із загартованого скла товщиною 4 мм. Полімерний лист на задній поверхні надає дошці магнітні властивості. Спеціальні петлі сприяють її легкому монтажу. Використовується скляна дошка для написання на ній маркерами та фіксування інформації магнітами.

 

 

 

 

bl-whiteКоркові офісні дошки. Виготовлені з натурального матеріалу – корки дрібнозернистої завтовшки 2 мм. Довговічні в експлуатації завдяки матеріалу високої щільності. Застосовується для фіксації різноманітних відомостей кнопками, канцелярськими цвяшками та голками.

 

 

 

pov_modern_150х100(1)Обертові дошки. Мають дві поверхні для запису даних. Вони зручні у використанні, так як їх конструкція легко повертається на 360°, сприяючи швидкій зміні робочої поверхні дошки. А якщо ніжки такої офісної дошки оздоблені маленькими колесами, це робить її мобільною та ще зручнішою у застосуванні.

 

 

 

 

Як бачимо, купити офісну дошку – означає зробити корисне придбання та полегшити процес обміну інформацією між доповідачем та колегами, викладачем та учнями.