Menu

5 причин купити фліпчарт

5 причин купити фліпчарт

by Аня Чудная, 31.05.2016

Фліпчарти давно здобули популярність у офісах та конференц-залах різноманітних компаній та організацій. Ці дошки на тринозі — незамінний помічник доповідача. Вони допоможуть при проведенні семінару, тренінгу, лекції, конференції або ділової зустрічі, незалежно від роду діяльності фірми та теми доповіді.

Фліпчарт є металевою конструкцією з алюмінієвим профілем. Магнітно-маркерна дошка міцно зафіксована на ніжках круглої або квадратної форми. Зазвичай поверхня фліпчарту оздоблена плакатотримачем та невеликою поличкою.

Серед переваг таких офісних дощок можна виділити декілька головних.

Отже 5 причин купити фліпчарт:

1. Широта застосування. Фліпчарти незамінні на ділових зустрічах та публічних офісних заходах, а також у різноманітних навчальних закладах. Конференція, нарада, лекція для персоналу або студентів, розвиваючі заняття для дітей — ця дошка на ніжках там буде однаково корисною.

2. Функціональність. Магнітно-маркерна поверхня дошки для презентацій розширює можливості її використання. При бажанні можна замовити фліпчарт з магнітно-крейдовою поверхнею. Так буде доречна у невеличких навчальних групах, курсах та дитячих садках.

3. Стильний дизайн. Крім того, що фліпчарт сам по собі виглядає сучасно, до додаткових особливостей моделей можна віднести різний колір профілю поверхні та хромовані ніжки.

4. Компактність та мобільність. Спеціальна металева конструкція офісної дошки не лише забезпечує її стійкість. Вона також легко складається після проведення заходу. Це робить її зручною у зберіганні та транспортуванні.

5. Доступна ціна. Не дивлячись на переваги та широту застосування інформаційних дощок, їх вартість може приємно здивувати. Насамперед, це стосується українских виробників (зокрема, Компанія ТСО). Крім того, даний вид презентаційного обладнання відрізняється надійністю та довговічністю.

Як можна помітити, переваги та багатофункціональність фліпчартів допоможуть процесу сприйняття нового матеріалу, а також чудово доповнить робочий простір.

neOdin-min